Özel: Bu seçim iyi hizmet edecek bir yöneticiyi başa getirme seçimi

Yerel seçimlere ilişkin siyasi parti liderlerinin seçim çalışması devam ediyor.

Foça ilçesindeki Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen halk buluşmasında konuşan CHP Genel Başkanı Özgür Özel, partisinin Foça Belediye Başkan adayı Saniye Bora Fıçı’nın, ilçenin ilk kadın belediye başkanlığına aday olduğunu belirterek, gençleşmeye ve kadınların eşit temsiline ihtiyaçları olduğunu ifade etti.

“PARTİMİZ DEĞİŞİME GİRDİ”

İyi ve güçlü yönetim için herkesten oy istediklerini dile getiren Özel, şunları kaydetti:

“14 ve 28 Mayıs seçimlerinde çok istediğimiz, hep birlikte çok çalıştığımız, sonucuna çok üzüldüğümüz 1. yüzyılın son seçimini kaybettik ama hepimizin bir tek görevi var, yılmamak, üzülmemek, tükenmemek ve vazgeçmemek. Şimdi ikinci yüzyıla partimiz büyük bir değişim, dönüşümle girdi. İkinci yüzyılın ilk sandığı haftaya şekilleniyor olacak. Cumhuriyet’in ikinci yüzyılının ilk genel seçimlerinde iktidara Atatürk’ün partisini yeniden getirecek kadrolara ve partiye güç vermek, gelecek hafta pazar günü sizlerin elindedir.”

“Bu seçim sağ-sol seçimi değil, bu seçim iyi hizmet edecek bir yöneticiyi başa getirme seçimi” diyen Özel, “AK Partililer; zamlardan yıldığınızı, bu maaşla geçinemediğinizi, hak ettiğiniz destekleri alamayıp çiftçilikle geçinemediğinizi göstermenin yolu bu yerel seçimdir.” ifadesini kullandı.

Özel, Foça’yı spor alanında da geliştirmek istediklerini dile getirerek, belediye başkan adayı Saniye Bora Fıçı’dan bir kadın futbol takımı kurulmasını istedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x