Konu: Trabzon’daki olaylı maç… AKP’li adaydan zehir zemberek sözler

Trabzonspor ve Fenerbahçe arasında oynanan olaylı maç sonrası, bordo mavililer bugün basın toplantısı düzenlendi.

Düzenlenen basın toplantısına Trabzonspor’dan Başkan Ertuğrul Doğan, Asbaşkan Zeyyat Kafkas ve yönetim kurulu üyeleri yer alırken, Divan Kurulu’ndan Başkan Mahmut Ören ve Divan Kurulu Üyeleri; Trabzon’un üst düzey isimlerinden birçok siyasi ve bürokrat katıldı.

Toplantıda yaşanan saha olaylarını değerlendiren Ertuğrul Doğan’ın ardından söz alan AKP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ahmet Metin Genç, yaşanan süreci değerlendirdi.

AKP’li Genç zehir zemberek bir konuşma yaparak sosyal medyada gündeme oturdu.

Genç konuşmasında, “UEFA’nın sitesinde güncel olarak hâlâ Beşiktaş ve Fenerbahçe şikeci kulüp olarak duruyorken utanmadan bu iki kulüp 2011’in Süper Kupası’nı oynamaya kalkıyor. Aklımızla dalga mı geçiyorsunuz” ifadelerini kullandı.

CHP’Lİ ADAY KONUŞUNCA TERK ETTİ

Trabzonspor’un olaylı maç sonrası bugün düzenlediği basın toplantısında CHP Milletvekili ve AKP’li aday Genç arasında tartışma yaşandı.

Toplantıda söz alan CHP Milletvekili Sibel Suiçmez, Adalet Bakanı Yılmaz Tunç’u eleştirince ortam gerildi. Siyasi söylemler ifade eden Suiçmez’i uyaran Ahmet Metin Genç, CHP Milletvekili ile tartışma yaşadı.

Yaşanan tartışma sonrası Ahmet Metin Genç salonu terk etti.

İşte o anlar:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x